papers writing help college transfer essay help education business plan sports dissertation help best professional resume writing services columbus ohio assignment help manchester research papers on kers essay on the american revolution master thesis nokia helping with thesis writing

Sauna Praha 5

Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Úvod / Wellness / Sauna / Sauna Praha 5

V sauně na Smíchově se zahřejete a krásně uvolníte tělo i mysl v prostorné, čisté a stylové sauně. Po prohřátí se můžete zchladit v nastavitelných sprchách nebo vodou z finského vědra. Místo pro odpočinek najdete v odpočívárně s dřevěnými polohovacími lehátky a originálními houpacími sítěmi. V celém prostoru panuje příjemná intimní atmosféra podkreslená uklidňující hudbou. Prostěradlo a ručník obdržíte ke vstupu do sauny automaticky zdarma. Při relaxaci si můžete dopřát občerstvení z naší nabídky. Kapacita sauny je v současné situaci (COVD 19) z hygienických důvodů omezena na 5 osob.

Jak se objednat

Rezervace

Sauna je roztopená PO - PÁ od 17 hodin, SO od 14 hodin a NE od 16 hodin. Pro rezervaci sauny mimo tyto časy zavolejte dvě hodiny předem na recepci dané pobočky, abychom saunu zapnuli a do Vašeho příchodu pořádně roztopili. Na klubové kartě Euforie je nutné mít dostatečnou výšii kreditu nebo nahrané členství zahrnující vstup do sauny. Telefonní číslo na recepci je +420 608 061 091.  

Sauna Praha 5

Prostěradlo a ručník obdržíte při vstupu na recepci. Do odpočívárny si můžete objednat občerstvení a nápoje, pro zpříjemnění relaxace.  

Ceník

Základní cena

Jednorázový vstup
200

10% bonus / 1 vstup
182
při dobití 1000 Kč

Cena po cvičení

Jednorázový vstup
100

10% bonus / 1 vstup
91
při dobití 1000 Kč

Mapa - 5 - half page

50.0778799,14.4024325

7 dní v týdnu

1x v Praze

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

7 dní v týdnu

Otevírací doba - Smíchov

Po–Čt 07:00–22:00
07:00–21:00
So 09:00–19:00
Ne 09:00–21:00

Fotogalerie

Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie

Reference

Udělat saunu na Smíchovské pobočce byl skvělý nápad.  Nejsem saunař-začátečník, takže umím ocenit perfektní čistotu, příjemnou atmosféru,  krásnou relaxační zónu s houpacími sítěmi , možnost objednat si z recepce fresh džus a Mojito nebo také fakt, že si  nemusím hlídat čas a můžu se saunovat jak dlouho chci.

Lucie Psotková

Sauna v Euforii na Smíchově nemá chybu. Chodím pravidelně 1x týdně a vždy přicházím do skvěle roztopené sauny, kde je čisto a velice příjemně. Oceňuji možnost telefonického objednání občerstvení z recepce, které na mě pak čeká v relaxační zóně. Vřele doporučuji všem, kteří hledají klid a pohodu.

Jan Sedek

Protože již skoro padesát let navštěvuji různé sauny mohu, myslím, srovnávat tyto zařízení. Jsem velmi spokojen s Vaší saunou, která patří k těm nejlepším. Jsem spokojen s cenou (jako důchodce) a hlavně s přístupem vždy usměvavých děvčat z recepce.

L. Valenta

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.