Sauna Praha 5

Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Úvod / Wellness / Sauna / Sauna Praha 5

V sauně na Smíchově se zahřejete a krásně uvolníte tělo i mysl v prostorné, čisté a stylové sauně. Po prohřátí se můžete zchladit v nastavitelných sprchách nebo vodou z finského vědra. Místo pro odpočinek najdete v odpočívárně s dřevěnými polohovacími lehátky a originálními houpacími sítěmi. V celém prostoru panuje příjemná intimní atmosféra podkreslená uklidňující hudbou. Prostěradlo a ručník obdržíte ke vstupu do sauny automaticky zdarma. Při relaxaci si můžete dopřát občerstvení z naší nabídky.

Jak se objednat

Rezervace

Od 1. října přecházíme na zimní režim sauny. Co to znamená? Že sauna bude automaticky roztopená každý všední den od 17:00 hod, v sobotu a neděli pak od 14:00 hod. Mimo tyto časy lze saunu roztopit pouze po předchozí telefonické rezervaci (2 hod předem). Pro vytvoření rezervace je třeba mít dostatečný kredit na kartě Euforie, který lze dobít i on-line v rezervačním systému. Telefonní číslo na recepci je +420 608 061 091.  

Sauna Praha 5

Prostěradlo a ručník obdržíte při vstupu na recepci. Do odpočívárny si můžete objednat občerstvení a nápoje, pro zpříjemnění relaxace.  

Ceník

Základní cena

Jednorázový vstup
300

Cena po cvičení

Jednorázový vstup
200

Mapa - 5 - half page

50.0778799,14.4024325

7 dní v týdnu

1x v Praze

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

7 dní v týdnu

Otevírací doba - Smíchov

Po–Čt 07:00–22:00
07:00–21:00
So 09:00–19:00
Ne 09:00–21:00

Fotogalerie

Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie
Sauna Praha 5 Euforie

Reference

Udělat saunu na Smíchovské pobočce byl skvělý nápad.  Nejsem saunař-začátečník, takže umím ocenit perfektní čistotu, příjemnou atmosféru,  krásnou relaxační zónu s houpacími sítěmi , možnost objednat si z recepce fresh džus a Mojito nebo také fakt, že si  nemusím hlídat čas a můžu se saunovat jak dlouho chci.

Lucie Psotková

Sauna v Euforii na Smíchově nemá chybu. Chodím pravidelně 1x týdně a vždy přicházím do skvěle roztopené sauny, kde je čisto a velice příjemně. Oceňuji možnost telefonického objednání občerstvení z recepce, které na mě pak čeká v relaxační zóně. Vřele doporučuji všem, kteří hledají klid a pohodu.

Jan Sedek

Protože již skoro padesát let navštěvuji různé sauny mohu, myslím, srovnávat tyto zařízení. Jsem velmi spokojen s Vaší saunou, která patří k těm nejlepším. Jsem spokojen s cenou (jako důchodce) a hlavně s přístupem vždy usměvavých děvčat z recepce.

L. Valenta

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.