O nás

Euforie Fitness
Úvod / O nás

„Euforie je malé rodinné fitko, které jsme s bráchou založili z lásky k sportu a s odhodláním přinést nejnovější světové fitness trendy  i do Čech. Postupem času a spolu se zájmem zákazníků se nabídka služeb rozšiřovala. Vždy postupně, s cílem zachovat rodinnou atmosféru a osobní přístup, které jsou pro nás zásadní. Nechceme konkurovat velkým fitness sítím. Pro nás je důležité, abychom mohli zprostředkovat nejvyšší kvalitu a zároveň zachovat radost ze sportu u každého našeho zákazníka."


Na začátku byl jeden sál na studiové lekce a počet instruktorů, které byste spočítali na jedné ruce. Nyní fungujeme na třech pobočkách, kde si můžete vychutnat lekce v podání cca 70 instruktorů a asi další 2 desítek osobních trenérů. Náš tým také tvoří holky z recepce, které se starají o každodenní chod našich poboček. Nejenže Vám zlepší náladu úsměvem při Vašem příchodu, ale snaží se i  vyhovět všem Vaším požadavkům. I když jsme se rozmnožili, stále fungujeme jako tým a spojuje nás kromě sportu i přátelství. Také většina klientů, které jsme nakazili nadšením pro sport, již patří do naší euforácké rodiny.


Protože po pořádné práci je potřeba regenerace a odpočinek, dalším krokem bylo rozšířit  naše služby i o wellness aktivity, které jsou v dnešní hektické době víc než potřeba. Načerpat energii a uvolnit své tělo můžete v našich saunách, páře či na soláriu. 


Přijďte zažít euforii a rozšířit naše řady závisláků na sportu a wellness aktivitách.


Iva Zvolenská

Mapa - 458 - full page

50.0591279,14.4369108

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Na Pankráci 1598/78
(2 min. od metra Pankrác)
info@euforie.cz
+420 733 612 093replica rolex oyster perpetual date for sale

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
info@euforie.cz
+420 739 606 090

Proč cvičit a relaxovat v Euforii

U nás se nemusíte vázat. Chodíte a platíte jak potřebujete.

Pay As You Go

Nemáme žádné povinné členství. Klubová karta slouží k rezervacím a lze ji použít na kterékoliv pobočce. Můžete vždy cvičit ve fitku, které je vám nejblíž.

Osobní vztahy a rodinná atmosféra jsou pro nás zásadní.

Euforie

Jsme malé velké fitko s komplexní nabídkou služeb a rodinnou atmosférou, která je klíč k našemu úspěchu. I vašemu.

Nejnovější světové trendy a prověření instruktoři. Zeptejte se!

Instruktoři a trenéři

Tabata, hardcore, poweplate, kinesis? Nevíte, co se za tím skrývá ? Vše vám rádi vysvětlí a ukáží naši profesionální instruktoři a osobní trenéři.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.