Running

Úvod / Fitness / Skupinové lekce / Running

Running je speciální venkovní lekce, kterou pro Vás Euforie připravila. Těšit se můžete na lehký běh kombinovaný s posilováním a protažením celého těla. Během lekce společně zapracujeme různými průpravnými cvičeními na Vaší běžecké technice, po cestě budete zdolávat výzvy v podobě schodů, přírodních překážek a jiných zábavných úkolů. Navíc poznáte krásná pražská zákoutí a parky. Hodina probíhá za každého počasí, takže Vás může čekat opalovačka, ale i příjemná letní sprška.

Co mi Running přinese?

Lekce runningu Vám přinese zlepšení kondice, zvýšení přirozené obranyschopnosti, odbourání stresu a zlepšení nálady. Běhání posiluje kardiovaskulární systém, odstraňuje tukovou tkáň a slouží jako prevence obezity a dalších civilizačních onemocnění.

Je Running pro mě?

Lekce je vhodná pro všechny, kteří chtějí zapracovat na své nejen fyzické, ale i psychické kondici a odolnosti. Dětem mladším 10 let není (ani v doprovodu dospělé osoby) skupinová  lekce z důvodu bezpečnosti přístupná. Dětem a mladistvím ve věku 10-14 let účast na této skupinové lekci nedoporučujeme. 

Co potřebuji na Running?

Potřebujete především běžecké boty a sportovní oblečení s ohledem na aktuální počasí (doporučujeme mít vždy po ruce neporomokavou bundu a v parných dnech pokrývku hlavy). Doporučujeme mít s sebou rovněž lahev s vodou.

Rozvrh hodin

Rozvrh se načítá

Pro rezervaci si prosím nejdříve zvolte LOKALITU.

Dále můžete zvolit aktivitu a zadat i konkrétní datum. Rozvrh hodin zobrazuje nabídku aktivit maximálně na měsíc dopředu. Pro zobrazení neomezené nabídky a aktuální obsazenosti lekcí se, prosím, přihlaste do rezervačního systému.

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/cviceni/running

Instruktoři

Instruktoři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/aktivita/running

Reference

Nebyly nalezeny žádné reference.
Mapa - 458 - half page

50.075888,14.434030

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Na Pankráci 1598/78
(2 min. od metra Pankrác)
info@euforie.cz
+420 733 612 093replica rolex oyster perpetual date for sale

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
info@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.