Osobní trénink

Osobní trénink
Úvod / Fitness / Osobní trénink

Osobní trénink je cvičení, které vede profesionální trenér s odpovídajícím vzděláním a odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sportu a výživy. Tréninkový program vytváří vždy na míru dle Vašich individuálních cílů, pohybových i zdravotních možností. Trenér se Vám věnuje celou hodinu a provádí Vás veškerým cvičením, koriguje správnost Vašich pohybů, motivuje Vás, stanovuje intenzitu, objem, prostředky a velikost zatížení. Díky tomu můžete snadněji a rychleji dosáhnout vysněných cílů. Bez ohledu na to, zda chcete zhubnout, vyrýsovat, nabrat svalovou hmotu, odstranit bolesti zad, připravit se kondičně na důležitý závod, uběhnout maraton, naučit se správně cvičit nebo se prostě jen odreagovat, Vám doporučíme trenéra dle Vašich individuálních požadavků. Čeká Vás spousty zábavy, ale i dřiny. Zapracujte na svém zdraví i kondici!

Co mi osobní trénink přinese?

Osobní tréninky s našimi kvalifikovanými trenéry Vám pomohou rychleji a efektivněji dosáhnout svých cílů. Můžete se těšit na profesionální odborné vedení, kreativní přístup a průběžné vyhodnocování výsledků. Díky pravidelnému cvičení pod odborným dohledem se se zbavíte řady zdravotních problémů, zpevníte svou postavu, odstraníte svalové disbalance, zlepšíte kondici nebo a  zrelaxujete svoji mysl. Každý máme své cíle a přání.

Je osobní trénink pro mě?

Osobní tréninky jsou určeny úplně pro všechny. Je jedno, zda máte sedavé zaměstnání, trpíte obezitou, jste maminka po porodu nebo profesionální sportovec, který potřebuje poradit s kondiční přípravou. Naši trenéři sestaví program na míru opravdu každému tak, aby dosáhl svých cílů a tím i spokojenosti. Začít pravidelně sportovat a vylepšit své stravovací návyky a životní styl může opravdu každý.

Co potřebuji na osobní trénink?

Na osobní trénink potřebujete pohodlné sportovní oblečení, čistou obuv, ručník a vodu.

Jak se objednat

Rezervace

Pokud máte zájem o osobní trénink, stačí zavolat nebo se osobně zastavit na recepci a zanechat kontakt.  Poté Vás budeme kontaktovat, abychom zjistili další podrobnosti ohledně Vašich preferencí, co se trenéra týče, časových možností, cílů a zdravotního stavu. Následně vybereme vhodného trenéra, který se Vám ozve, aby jste se  domluvili na úvodní konzultaci.

Osobní trénink

Na recepci Vám zodpoví Vaše případné další dotazy ohledně osobního tréninku. 

Osobní trenéři

Osobní trenéři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/sablona-2/osobni-treneri
Mapa - 458 - half page

50.075888,14.434030

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Na Pankráci 1598/78
(2 min. od metra Pankrác)
info@euforie.cz
+420 733 612 093replica rolex oyster perpetual date for sale

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
info@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.