Úvod / Rezervační a obchodní podmínky

Rezervační a obchodní podmínky

 1. První rezervace nových klientů se přijímají telefonicky nebo osobně na naší pobočce Euforie Karlín: 739 606 090, Žižkov: 776 061 092, Smíchov: 608 061 091.
 2. Pro další rezervaci je třeba zřídit si elektronickou kartu Euforie, která je platná pro všechny pobočky. Na kartu je vratná záloha 100 Kč, proto je nutné zálohu zaplatit hotově. Bez rezervační karty Euforie a minimálního kreditu na jeden vstup nelze rezervovat další služby.
 3. Rezervace doporučujeme pro skupinové lekce, vacushape, lymfodrenáže, solárium, saunu a power plate. Vstup do sauny (od 17:00 do 22:00) a vstup do posilovny je možný bez předchozí rezervace, ale pouze s využitím rezervační karty Euforie.
 4. Kartu lze dobít dle vlastních potřeb (minimální vklad činí částka na 1 vstup, tj. 140 Kč / student 110 Kč). Lze využít výhodný bonusový systém – více informací na recepci nebo na webových stránkách Euforie, www.euforie.cz
 5. Platby lze provádět hotově, platební kartou nebo fakturou. Při nabíjení sodexo, ticket benefit, benefit plus a benefity lze čerpat maximální bonus 10 %.
 6. Na našich pobočkách přijímáme Dárkové poukazy Euforie a karty multisport. Při využití karty multisport pro vstup do posilovny a na studiové lekce je nutné založení karty Euforie (100 Kč) a její dobití (140 Kč). Celá částka musí být vložena v hotovosti. Těchto 240 Kč je vratná záloha.
 7. Kredit není vratný. Lze jej vyčerpat za námi poskytované služby. Vratná záloha 100 Kč se vztahuje pouze na rezervační kartu Euforie. Při ztrátě karty se automaticky účtuje poplatek 100 Kč za vystavení nové karty.
 8. Karta je nepřenosná. Je pouze na Vaše jméno a není možné jejím prostřednictvím rezervovat více míst na jednu lekci.
 9. Pořízením karty souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů s důležitými informacemi o přehledu pořádaných akcí, změnách v rozvrhu (případné zrušení lekce, nově přidané lekce, změna instruktora), změnách otevírací doby atd.
 10. Studentská sleva se vztahuje na studenty prezenčního studia do 26 let (po předložení platné karty ISIC nebo potvrzení o studiu).
 11. První přihlášení na internetu: www.euforie.cz → klikněte na odkaz REZERVACE → vyplňte Vaše UID i heslo = oboje číslo Vaší karty. Heslo si po prvním přihlášení změňte (bez použití diakritiky). Změna hesla je nutná pro ochranu a bezpečnost Vašich údajů.
 12. Pro rezervace služeb (telefonicky, přes internet nebo ve studiu) je nutné mít na kartě Euforie dostatečný kredit. Bez potřebné výše kreditu nelze provést rezervaci.
 13. Platnost kreditu na kartě je 365 dní od jeho posledního navýšení.
 14. Bezplatné zrušení rezervace dopoledních lekcí je možné nejpozději do 20:00 hod předchozího dne. Odpolední lekce lze zrušit v den rezervace do 9:00 hod. V případě zrušení rezervace po termínu uvedeném v tomto bodě se kredit na účet nevrací.
 15. Euforie si vyhrazuje právo kdykoliv změnit rozvrh a ceník bez udání důvodů.
 16. Zákazníci Euforie se účastní lekcí na vlastní odpovědnost. Osoby mladší 18 let se mohou účastnit lekcí a vstupovat do posilovny pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
 17. Euforie neručí za cennosti odložené ve skříňkách a mimo ně. Cennosti si můžete uschovat na recepci studia.
 18. Rezervační karta Euforie Vám poskytuje 10% slevu na služby v masážním studiu umístěném v 1. patře studia Euforie na Smíchově a 15% slevu na masáže 4elements ve studiu Euforie na Žižkově. Kontakty naleznete na stránkách Euforie nebo na recepci studia.
 19. Tyto rezervační podmínky se vztahují na všechny typy členství.

Vzhledem k tomu, že Vám chceme poskytovat kvalitní služby, budeme rádi za jakékoliv připomínky a náměty na zdokonalení našich služeb, které můžete zasílat na e-mail info@euforie.cz.

Euforie se zavazuje neposkytnout Vaše osobní údaje třetí osobě.

Mapa - 358 - full page

50.069376,14.4357092

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Praha 3 - Žižkov

Pitterova 5/2878
(Areál SK Žižkov)
zizkov@euforie.cz
+420 776 061 092

Praha 5 - Smíchov

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
smichov@euforie.cz
+420 608 061 091

Praha 8 - Karlín

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
karlin@euforie.cz
+420 739 606 090

Proč cvičit a relaxovat v Euforii

U nás se nemusíte vázat. Chodíte a platíte jak potřebujete.

Nemáme žádné povinné členství. Klubová karta slouží k rezervacím a lze ji použít na kterékoliv pobočce. Můžete vždy cvičit ve fitku, které je vám nejblíž.

Osobní vztahy a rodinná atmosféra jsou pro nás zásadní.

Jsme malé velké fitko s komplexní nabídkou služeb a rodinnou atmosférou, která je klíč k našemu úspěchu. I vašemu.

Nejnovější světové trendy a prověření instruktoři. Zeptejte se!

Tabata, hardcore, poweplate, kinesis? Nevíte, co se za tím skrývá ? Vše vám rádi vysvětlí a ukáží naši profesionální instruktoři a osobní trenéři.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.