Hard Core

Hard Core Euforie Fitness
Úvod / Fitness / Skupinové lekce / Hard Core

Hard core je intenzivní kruhový trénink, který posune hranice vašich možností, zvýší vaši psychickou i fyzickou odolnost, vystřelí vaši kondici a restartuje vaši hlavu. Během lekce se můžete těšit na kombinaci cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. V rámci tréninku si vyzkoušíte řadu zajímavých a netradičních pomůcek na funkční trénink. Bude vás to bolet a budete se hodně potit, ale stojí to za to.

Co mi Hard core přinese?

Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Teprve když to začne bolet, začíná opravdový trénink.

Je Hard core pro mě?

Hard core je určen pro muže i ženy, kteří se nebojí makat a dokáží ze sebe dostat maximum. Účast na Hard core kruháči předpokládá základní znalost techniky dřepů, výpadů, kliků. Lekce není určená klientům s vážnějšími zdravotními komplikacemi (kardio nemoci, astma, epilepsie atd.). Dětem mladším 10 let není (ani v doprovodu dospělé osoby) skupinová  lekce z důvodu bezpečnosti přístupná. Dětem a mladistvím ve věku 10-14 let účast na této skupinové lekci nedoporučujeme. Dětem mladším 10 let není (ani v doprovodu dospělé osoby) skupinová  lekce z důvodu bezpečnosti přístupná. Dětem a mladistvím ve věku 10-14 let účast na této skupinové lekci nedoporučujeme.

Co potřebuji na Hard core?

Nejdůležitější je mít odhodlání makat. Také nezapomeňte na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv a dostatek vody. Během prvních hodin je jako doping povolen hroznový cukr.

Rozvrh hodin

Rozvrh se načítá

Pro rezervaci si prosím nejdříve zvolte LOKALITU.

Dále můžete zvolit aktivitu a zadat i konkrétní datum. Rozvrh hodin zobrazuje nabídku aktivit maximálně na měsíc dopředu. Pro zobrazení neomezené nabídky a aktuální obsazenosti lekcí se, prosím, přihlaste do rezervačního systému.

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/cviceni/hard-core

Instruktoři

Instruktoři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/aktivita/hard-core

Reference

Do Euforie chodím na tréninky HardCore už několik měsíců. Každá lekce je koncipovaná  jinak a naše lektorky nás dokáží vyhecovat tak, že si vždy s...

Martin Bak

Dvakrát týdně navštěvuji hodiny Hardcore a musím říci, že jsem ještě nezkoušel více intenzivnější cvičení. Hodiny jsou perfektně strukturované a...

Martin Havlíček

Nejoblíbenější lekce je pro mě jednoznačně ranní fitbox s Denisou Balakovskou, která nám dává pořádně zabrat a po celou dobu se jede na 100%.  A hned...

Alena Pachlová

Mapa - 458 - half page

50.075888,14.434030

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Na Pankráci 1598/78
(2 min. od metra Pankrác)
info@euforie.cz
+420 733 612 093replica rolex oyster perpetual date for sale

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
info@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.