need help developing a thesis do data analysis research paper how to write an academic research paper help with essays for college how to write an entrance essay bat masterson was a sportswriter for what paper need help with english coursework essay writing service social work

Strong

Lekce Strong
Úvod / Fitness / Skupinové lekce / Strong

Žádné tanečky, ale pořádná makačka! Strong je fitness program kombinující trénink ve vysoké intenzitě se synchronizovanou motivační hudbou. Cvičí se s vlastní váhou těla. Cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopností jednotlivce. STRONG by Zumba je cvičení orientované na výsledky, a to především na zvýšení kondice a síly, ale i mobility těla, rovnováhy a koordinace. Můžete očekávat různé variace dřepů, kliků, výpadů či planku. Úžasná hudba vás nabudí k ještě větším výkonům. Překonejte své limity! 

Co mi Strong přinese?

Cvičení má velice pozitivní účinky na vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla. Během cvičení přestanete vnímat čas a budete se soustředit pouze na sebe a příjemnou hudbu. Užijte si příliv pozitivní energie.

Je Strong pro mě?

Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat. Doporučujeme ji všem, kteří chtějí zapracovat na své kondici a udělat něco pro své zdraví. Nezáleží na věku, ani na tom, zda jste začátečník či pokročilý. Záleží pouze na vašem odhodlání.

Co potřebuji na Strong?

Na lekci si přineste pohodlné sportovní oblečení , ručník a vodu.

Rozvrh hodin

Rozvrh se načítá

Pro rezervaci si prosím nejdříve zvolte LOKALITU.

Dále můžete zvolit aktivitu a zadat i konkrétní datum. Rozvrh hodin zobrazuje nabídku aktivit maximálně na měsíc dopředu. Pro zobrazení neomezené nabídky a aktuální obsazenosti lekcí se, prosím, přihlaste do rezervačního systému.

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/cviceni/strong

Instruktoři

Instruktoři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/aktivita/strong

Reference

Nebyly nalezeny žádné reference.
Mapa - 3458 - half page

50.075888,14.434030

4x v Praze / 7 dní v týdnu

4x v Praze

Pitterova 2878/5
(Areál SK Žižkov)
info@euforie.cz
+420 776 061 092

Na Pankráci 1598/78
(2 min. od metra Pankrác)
info@euforie.cz
+420 733 612 093

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
info@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.