Jóga tradiční

Úvod / Fitness / Skupinové lekce / Jóga tradiční

Slovo "jóga" se poprvé objevilo v Rig Veda, což je nejstarší indický posvátný text. Je odvozeno ze sanskrtského slova "Yuj", což znamená "spojit" nebo "sjednotit". Tradiční jóga, původní a starobylá forma cvičení, je jedinou formou jógy, kterou lze vysvětlit pomocí vědy, medicíny, psychologie, filozofie a duchovních studií. Podle védských písem praxe jógy vede a trénuje vědomí člověka, aby se spojilo s univerzálním vědomím.Tradiční jóga zaujímá holistický přístup, který zahrnuje 360stupňový pohled na zdraví a pohodu se zaměřením na fyzické, mentální, emocionální a duchovní aspekty.

Co mi Jóga tradiční přinese?

Pracuje na sjednocení mysli, těla a duše a vytváří harmonii mezi všemi třemi složkami. Učí lidi žít život s vědomím, uvědoměním a rovnováhou. Na této lekci budete mít příležitost poznat a zažít autentickou disciplínu jógy a stát se svědky jejího skutečného kouzla.

Je Jóga tradiční pro mě?

Tento druh jógy je určen pro všechny, kteří hledají holistický přístup k zdraví a rovnováze mezi tělem, myslí a duší. Bez ohledu na věk, fyzickou kondici nebo duchovní přesvědčení, jóga nabízí příležitost pro mindfulness, uvědomění si a harmonii v životě. Tato lekce vám umožní naučit se a zažít autentickou disciplínu jógy a poznat její pravou magii.

Co potřebuji na Jógu Power Sculpt?

Na lekci jógy potřebujete pohodlné oblečení, které umožňuje volný pohyb. Kromě toho je důležité mít otevřenou mysl a ochotu zapojit se do mindfulness a sebepoznávání pro naplnění jógy.

Rozvrh hodin

Rozvrh se načítá

Pro rezervaci si prosím nejdříve zvolte LOKALITU.

Dále můžete zvolit aktivitu a zadat i konkrétní datum. Rozvrh hodin zobrazuje nabídku aktivit maximálně na měsíc dopředu. Pro zobrazení neomezené nabídky a aktuální obsazenosti lekcí se, prosím, přihlaste do rezervačního systému.

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/cviceni/joga-tradicni/

Instruktoři

Instruktoři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/aktivita/joga-tradicni-

Reference

Nebyly nalezeny žádné reference.
Mapa - 458 - half page

50.075888,14.434030

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Na Pankráci 1598/78
(2 min. od metra Pankrác)
info@euforie.cz
+420 733 612 093replica rolex oyster perpetual date for sale

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
info@euforie.cz
+420 608 061 091

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
info@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.