online writing tutoring services anti federalist papers writers ghostwriter creative writing workshops for high school students an essay of dramatic poesy saif gaddafi phd thesis essays and papers online custom made term papers college essays about karate

Posilovna Praha 3

Posilovna Praha 3 Euforie Fitness
Posilovna Praha 3 Euforie Fitness
Úvod / Fitness / Posilovna / Posilovna Praha 3

Posilovna na Praze 3 je vybavena klasickými posilovacími stroji,  cardio zónou s běžeckými pásy, spinningovými koly, cyklo a crossovými trenažéry, ale také celou řadou pomůcek na funkční trénink a rehabilitaci –  kettlebelly, overbally, gymbally, aquabagy , medicinbaly, bakka boardy, bosu, expandery, foam rollery a další. Za hezkého počasí můžete využít venkovní posilovnu vybavenou pomůckami vyrobenými z přírodních materiálů - např. dřevěné činky a klády. Na terase je připravená konstrukce se speciálním posilovacím závěsným systémem TRX.  Pro funkční trénink můžete využít kanystry a pneumatiky různých velikostí. U nás pro svůj trénink nejdete vhodné zázemí i cvičební pomůcky.

Jak se objednat

Rezervace

Do posilovny si rezervaci dělat nemusíte. Přijďte si zacvičit kdykoliv v rámci naší otevírací doby.

Posilovna

Ručník Vám můžeme zapůjčit na recepci. Vodu a potravinové doplňky vhodné před, v průběhu nebo po cvičení, si u nás můžete zakoupit.

Mapa - 3 - half page

50.085090,14.465790

7 dní v týdnu

1x v Praze

Pitterova 2878/5
(Areál SK Žižkov)
info@euforie.cz
+420 776 061 092

7 dní v týdnu

Otevírací doba - Žižkov

Po–Čt 07:00–22:00
07:00–21:00
So 09:00–19:00
Ne 12:00–21:00

Fotogalerie

Posilovna Praha 3 Euforie Fitness
Posilovna Praha 3 Euforie Fitness
Posilovna Praha 3 Euforie Fitness
Posilovna Praha 3 Euforie Fitness
Posilovna Praha 3 Euforie Fitness

Reference

Euforii navštěvuji pravidelně už nějaký ten pátek. Je pro mě něco mezi závislostí a druhým domovem. Pokud se také vy rozhodnete pro její návštěvu, zaručeně ji budete opouštět (a ne na dlouho) s lepší náladou, kondicí a úsměvem na tváři.

Petra Horáková

Vážená Euforie, dost dlouhou dobu jsem o Vás pouze slýchal, a to v tom nejlepším světle. Dlouho mi trvalo než jsem se odhodlal k Vám zajít „na návštěvu“ přesvědčit se, že reference na Vás nejsou pouhou fámou. Dnes jsou to již dva roky co aktivně využívám Vašich služeb, a to zatím ke vší spokojenosti jak na úrovni...

Josef Libiš

Vytíženost posilovny

Vytíženost se načítá

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/vytizeni-posilovny/2-praha-3-zizkov

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.