Tabata

Tabata Euforie Fitness

Tabata je velmi účinná metoda intenzivního intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň a navíc dochází k velkému spalování. Principem Tabaty je vždy opakování 8 sérií na každou svalovou partii. Poměr práce a odpočinku je 2:1, takže dvacet sekund se cvičí a deset sekund se odpočívá. Intenzita cvičení je vysoká. Těšit se můžete na širokou škálu cviků.

Co mi Tabata přinese?

Lekce vám za krátký čas výrazně zvýší kondici a sílu, pomůže s úbytkem tuků a zpevní celou postavu. Při cvičení se nevynechá žádná problémová partie. Díky speciálnímu poměru zatížení a odpočinku dochází ke zlepšení obou metabolických systémů současně – aerobního i anaerobního.

Je Tabata pro mě?

Tabata je určena pro všechny bez omezení věku a pohlaví. Každý si intenzitu cvičení může přizpůsobit svým individuálním možnostem. Cvičení je rovněž vhodné pro ty, kteří nemají na svůj trénink dostatek času. 30minutové cvičený ve vysoké intenzitě hravě nahradí těžký hodinový trénink. Cvičení je velmi náročné pro kardiovaskulární systém, proto zájemcům o cvičení s těmito obtížemi nejprve doporučujeme poradu s lékařem.

Co potřebuji na Tabatu?

Na Tabatu vám stačí sportovní oblečení, obuv, ručník a dostatek vody.

Rozvrh hodin

Rozvrh se načítá

Pro rezervaci si prosím nejdříve zvolte LOKALITU.

Dále můžete zvolit aktivitu a nebo zadat i konkrétní datum. Rozvrh hodin zobrazuje nabídku aktivit vždy na jeden týden dopředu od zvoleného data.

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/cviceni/tabata

Instruktoři

Instruktoři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/aktivita/tabata

Reference

Pravidelně chodím na Tabatu a TRX s Terkou Číhalovou, která mi pokaždé dokazuje jak jsem na tom fyzicky :). Je to výborná instruktorka s kreativními...

Barbora Emmelová

Mapa - 358 - half page

50.0863796,14.4343873

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Praha 3 - Žižkov

Pitterova 5/2878
(Areál SK Žižkov)
zizkov@euforie.cz
+420 776 061 092

Praha 5 - Smíchov

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
smichov@euforie.cz
+420 608 061 091

Praha 8 - Karlín

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
karlin@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.