Freestyler

Freestyler Euforie Fitness
Úvod / Fitness / Skupinové lekce / Freestyler

Freestyler je unikátní cvičební deska opatřená elastickými expandery na dolní i horní končetiny, které umožňují účinné posilování celého těla ve všech směrech. Na lekci Freestyler se kombinují prvky z různých druhů cvičení – aerobiku, funkčního tréninku i rehabilitace. Lekce má aerobní charakter, který vede k nastartování spalovacích procesů v těle. Navíc je trénink díky  postupnému odporu expanderů daleko efektivnější.

Co mi Freestyler přinese?

Díky komplexnímu cvičení s expandery posílíte a zároveň protáhnete celé tělo. Cvičení na Freestyleru pomáhá odstranit bolesti zad a zlepšit celkové držení těla. Při lekci spálíte pořádnou dávku kalorií a navíc posílíte celé tělo, obzvláště pak problémové partie.

Je Freestyler pro mě?

Cvičení na Freestylerech je určeno pro širokou veřejnost, muže i ženy. Náročnost si každý zvolí dle svých individuálních možností a úrovně síly. Na výběr budete mít ze tří druhů expanderů, které se liší silou odporu.

Co potřebuji na Freestyler?

Na lekci vám stačí sportovní oblečení a čisté boty. Na Freestyleru se zapotíte, takže si nezapomeňte přinést ručník a vodu.

Rozvrh hodin

Rozvrh se načítá

Pro rezervaci si prosím nejdříve zvolte LOKALITU.

Dále můžete zvolit aktivitu a nebo zadat i konkrétní datum. Rozvrh hodin zobrazuje nabídku aktivit vždy na jeden týden dopředu od zvoleného data.

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/cviceni/freestyler

Instruktoři

Instruktoři se načítají

https://rezervace.euforie.cz/cs/euforie/instruktori/aktivita/freestyler

Reference

Na hodiny Lenky Vlčkové chodím už asi pět let. Jsou pro všechny, kteří se chtějí pořádně spotit a vyčistit si hlavu. Mě osobně vyhovuje, že neskáče a...

Jana Mesteková

Na hodiny freestyleru s Lenkou Vlčkovou chodím už 3 roky. Freestyler mi dává přesně to, co od cvičení očekávám. Zpevňuje mi postavu, vybiju si při něm...

Věra Krajčová

Mapa - 358 - half page

50.0863796,14.4343873

3x v Praze / 7 dní v týdnu

3x v Praze

Praha 3 - Žižkov

Pitterova 5/2878
(Areál SK Žižkov)
zizkov@euforie.cz
+420 776 061 092

Praha 5 - Smíchov

Štefánikova 43a
(Arbesovo náměstí)
smichov@euforie.cz
+420 608 061 091

Praha 8 - Karlín

Sokolovská 131/86
(tram. zas. Křižíkova)
karlin@euforie.cz
+420 739 606 090

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.